Witamy na polskiej stronie Alt-N Technologies

Witamy na polskiej stronie Alt-N Technologies

Dziękujemy za zainteresowanie produktami Alt-N Technologies. Przez ponad dekadę rozwijamy produkty oparte na platformie Windows do obsługi poczty e-mail, zabezpieczania poczty e-mail , pracy grupowej z Outlookiem oraz faksowania sieciowego dla fim na całym świecie. Nasze produkty to niedrogie, niezawodne i bogate w funkcje rozwiązania bez złożoności i wysokich kosztów wsparcia jak to ma miejsce w przypadku droższych rozwiązań korporacyjnych.

Mimo, że nasza strona www nie jest w pełni przetłumaczona na język polski, produkty Alt-N Technologies są rozwijane w różnych językach. Poniższa informacja oraz dane kontaktowe mają służyć lepszej obsłudze naszych polskich klientów.

Skontaktuj się z lokalnym partnerem

MDaemon serwer pocztowy dla Windows

MDaemon Messaging Server

MDaemon serwer pocztowy dla Windows jest wszechstronnym rozwiązaniem do komunikacji i pracy grupowej oferującym wiele bezpiecznych, zgodnych ze standardami funkcji dla małych i wielkich przedsiębiorstw. MDaemon wspiera listy malilngowe, zdalny dostęp i administrację, blokowanie spamu, filtrowanie zawartości oraz możliwość obsługi wielu domen. Wykorzystuje wszystkie aktualne metody autentykacji do minimalizacji oszustw i zagrożeń związanych z pocztą e-mail. Serwer pocztowy MDaemon zapewnia pełną funkcjonalnośc serwera poczty e-mail, instaluje się w ciągu kilku minut i wymaga niewielkich nakładów na wsparcie i administrację.

MDaemon serwer pocztowy dla Windows zawiera pełnowartościowy , wielojęzyczny webowy interfejs klienta poczty WorldClient, który pozwala użytkownikom na zdalny dostęp i zarządzanie pocztą e-mail, książkami adresowymi i kalendarzami poprzez przeglądarkę internetową.

MDaemon Messaging Server
WorldClient (MDaemon's Web-Based Email Client)
SecurityPlus dla MDaemon

SecurityPlus dla MDaemon

SecurityPlus dla MDaemon zapewnia wszechstronną i proaktywną ochronę poczty e-mail przed spamem, spyware, phishingiem oraz wirusami dla serwera MDaemon. Podczas kiedy większość rozwiązań wymaga tradycyjnych aktualizacji sygnatur aby zapewnić bezpieczenstwo e-maili, SecurityPlus dla MDaemon wykorzystuje technikę wykrywania spamu w czasie rzeczywistym, technologię Recurrent Pattern Detection (RPD), oraz Zero Hour Virus Outbreak Protection do ochrony użytkowników poczty e-mail. SecurityPlus jest najlepszym rozwiązaniem do ochrony serwera MDaemon.

SecurityPlus dla MDaemon
Outlook Connector dla MDaemon

Outlook Connector dla MDaemon

Outlook Connector dla MDaemon odblokowuje funkcje pracy grupowej Outlooka dla firm korzystających z serwera MDaemon. Dzięki Outlook Connector dla MDaemon pracownicy firmy mogą być w ciągłym kontakcie z innymi pracownikami, dostawcami czy klientami współdzieląc skrzynkę pocztową Outlooka, kalendarz z opcją wolny/zajęty, książkę adresową, listy dystrybucyjne, zadania i notatki.

Outlook Connector dla MDaemon
SecurityGateway dla Email Servers

SecurityGateway dla Email Servers

SecurityGateway e-mail spam firewall dla serwerów Exchange/SMTP oferuje prostą administrację, wszechstronne filtrowanie i bezbłędne wyniki! Jest to niedrogie zabezpieczenie dla poczty e-mail zawierające wydajny filtr antyspamowy chroniący przed wirusami, phishingiem, spoofingiem i innymi formami złośliwego oprogranowania.. Zawiera łatwe w użyciu funkcje do analizy, zarządzania i raportowania dla całego ruchu pocztowego.

SecurityGateway dla Email Servers
RelayFax

RelayFax Network Fax Manager

RelayFax umożliwia faksowanie dla użytkowników twojej sieci. Jest wszechstronnym serwerem faksowym automatyzującym wysyłanie, odbieranie oraz zarządzanie faksami sieciowymi integrując usługi faksowania z istniejącym systemem poczty e-mail.

RelayFax Network Fax Manager

Skontaktuj się z lokalnym partnerem

Aby uzyskać pomoc techniczną w języku polskim możesz skontaktować się z pratnerem Alt-N Technologies wymienionym poniżej. Aby sprawdzić rozszerzoną listę resellerów w twojej okolicy odwiedź stronę Znajdź partnera, możesz również skontaktować się bezpośrednio z nami.

Lokalny Partner Channel

Partner Produkty

MDaemon

SecurityPlus

Outlook Connector

SecurityGateway

RelayFax
e-cons sp. z o.o. tak tak tak tak tak